Důležitá sdělení

V týdnu 26. 6. – 30. 6. 2023 omezený provoz: sestra přítomna, lékař pouze úterý a čtvrtek (MUDr. Švestková).

Dne 13. 7. lékař nepřítomen.

Pacienty vyšetřujeme i nadále pouze po předchozí telefonické nebo emailové domluvě a objednání na konkrétní datum a čas. Předejdeme tak shromažďování většího počtu lidí v čekárně a šíření infekcí.

COVID – co dělat?

  • Nemám žádné příznaky, ale byl jsem v kontaktu s nakaženým/mám v rodině Covid+ osobu: povinnost karantény již neplatí, v případě nejasností řešte s Hygienickou stanicí dle místa bydliště, nekontaktujte nás, prosím.
  • Mám příznaky Covid (teplota, kašel, rýma, bolesti v krku): nechoďte do práce/školy, ale zůstaňte doma. PCR testy jsou bezplatné jen se žádankou od lékaře, proto se nám ozvěte: telefonicky v ordinační době (rychlejší) nebo emailem (pomalejší odpověď od nás).

Očkování proti koronaviru: t. č. pro nízký zájem už u nás neočkujeme.

Potvrzení o prodělání Covid: nevystavujeme, stáhněte si ho prosím z webu ocko.uzis.cz – tam jsou ke stažení i očkovací certifikáty. Ozvěte se nám prosím emailem, pokud by se Vám nedařilo potvrzení stáhnout.

Jak se nám ozvat: v ordinační době volejte naše mobilní telefonní číslo 777 247 218. Nepoužívejte prosím email k řešení akutních obtíží.

Respirátor nebo roušku požadujeme pouze u pacientů, kteří přicházejí s příznaky infekce: rýma, kašel, teploty.

Děkujeme za spolupráci!