Důležitá sdělení

Dovolená: 25. 7. – 8. 8. 2022 včetně

Zastupující lékař pouze pro neodkladné obtíže:
MUDr. Kateřina Halouzkouvá
Nová poliklinika Zbraslav, Elišky Přemyslovny 1325
Tel. 257 920 288
Ordinační hodiny (dne 25. 7. pouze telefonické konzultace)
Po + Čt + Pá 08 – 12 hod.
Út + St 13 – 17 hod.

Pacienty vyšetřujeme i nadále pouze po předchozí telefonické nebo emailové domluvě a objednání na konkrétní datum a čas. Předejdeme tak shromažďování většího počtu lidí v čekárně a šíření infekcí.

COVID – co dělat?

  • Nemám žádné příznaky, ale byl jsem v kontaktu s nakaženým/mám v rodině Covid+ osobu: povinnost karantény již neplatí, v případě nejasností řešte s Hygienickou stanicí dle místa bydliště, nekontaktujte nás, prosím.
  • Mám příznaky Covid (teplota, kašel, rýma, bolesti v krku): nechoďte do práce/školy, ale zůstaňte doma. PCR testy jsou bezplatné jen se žádankou od lékaře, proto se nám ozvěte: telefonicky v ordinační době (rychlejší) nebo emailem (pomalejší odpověď od nás).
  • PCR testovací místa v okolí: Zbraslav, Vestec, přehled např. na: https://testovani.uzis.cz/

Očkování proti koronaviru: očkování 4. dávkami bude u nás probíhat od počátku září. Pokud máte zájem o očkování u nás, hlaste se prosím telefonicky nebo emailem. Pokud na očkování spěcháte a začátek září je pro Vás moc pozdě, využijte prosím služeb očkovacích center.

Potvrzení o prodělání Covid: nevystavujeme, stáhněte si ho prosím z webu ocko.uzis.cz – tam jsou ke stažení i očkovací certifikáty. Ozvěte se nám prosím emailem, pokud by se Vám nedařilo potvrzení stáhnout.

Jak se nám ozvat: v ordinační době volejte naše mobilní telefonní číslo 777 247 218. Nepoužívejte prosím email k řešení akutních obtíží.

Respirátor nebo roušku požadujeme pouze u pacientů, kteří přicházejí s příznaky infekce: rýma, kašel, teploty.

Děkujeme za spolupráci!